Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/michaeladolinova.cz/www.michaeladolinova.cz/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

  SNĚHURKA A SEDM ZÁVODNÍKŮ

  Sněhurka a sedm trpaslíků - tak to zná asi každý. Ale co takhle Sněhurka a sedm závodníků? Neznáte? Tak honem do Divadla Hybernia na představení s tímhle názvem.

   

  Režisér, scénárista a choreograf v jedné osobě Libor Vaculík si přizval muzikanta Vašo Patejdla a textaře Václava Koptu a přenesli do Prahy kouzelnou pohádkovou komedii, která se s úspěchem uvádí už třiadvacet let ve Slovenském národním divadle. Kostýmní návrhář Roman Šolc a scénograf Martin Černý se zase postarají o to, aby se bylo na co dívat - a věřte, že tihle dva to opravdu umí! Nesmrtelný příběh o závisti, zlobě a vítězné lásce, plný písniček, humoru, kouzel a tanečních čísel ožije v Hybernii. Tak kdo chce vidět Sněhurku tak trochu jinak - honem do Divadla Hybernie. Bude se na vás těšit Sněhurka, Prófa, Stydlín, Kejchal, Smíšek, Brumla, Dřímal a samozřejmě Šmudla! Ale pozor na Královnu - určitě má něco za lubem.

  

  Obsazení

  Sněhurka:
  Brigita Cmuntová, Michaela Dostálková, Kamila Nývltová
  Královna:
  Michaela Dolinová, Iva Marešová
  Stařena:
  Hana Seidlová, Iva Marešová
  Princ:
  Roman Tomeš, Pavel Klimenda
  Brumla:
  Tomáš Savka, Jan Fanta
  Prófa:
  Martin Šemík, Jan Firla
  Šmudla:
  Štěpán Klouček, Tomáš Hundža
  Kejchal:
  Jan Tenkrát, Matěj Cichra
  Dřímal:
  Radim Pátek, TomH
  Smíšek:
  Tomáš Smička, Martin Holec
  Stydlín:
  Jiří Lukeš, Ondřej Král

  Full Page Background Slider - Lite Version

  © 2018 Michaela Dolinová

  Free Joomla! template by L.THEME