Ačkoliv je to v její kariéře dávná minulost, zůstala nejpopulárnější televizní rosničkou a její sněhánky (stejně jako roztomilé kulichy) si pamatuje každý. Michaela Dolinová, respektovaná činoherní a muzikálová herečka, dostala ještě jedno „modré z nebe“. Vypadá přesně stejně jako před lety a dávno už si zvykla, že většina rozhovorů začíná otázkou – jak to dělá?

  Pořád někoho objímám

  Michaela Dolinová byla tváří televize NOVA. Dnes hraje divadlo, moderuje a užívá si radostí, které jí život přináší.
  Michaela je velmi příjemná a neustále usměvavá. Přijala nás ve svém bytě  a pozitivní energie z ní jen sálala. Žádné téma pro ni nebylo tabu, o všem hovořila upřímně a bez okolků. A bylo na ní vidět, že si období, které právě prožívá, umí užít a je šťastná.

  Michaela Dolinová v proměnách času.

  Jsou věci, které se nemění. Populární herečku a moderátorku Míchaelu Dolinovou asi jen sotva kdy opustí její příslovečný optimismus, šarm a noblesa. Ale všichni jsme vystaveni tlaku nově přicházejících okolností. A ať se nám to líbí nebo ne, vstupují nám do života a formují si nás k obrazu svému.

  Top Hvězda: Michaela Dolinová

  Léto mezi mořem a Kloboukem

  Co dělá Michaela Dolinová o prázdninách? Stýská se jí po Ordinaci v růžové zahradě? Jaké má pracovní plány a jak se dívá na první rok svého nového manželství? To všechno najdete v našem malém letním rozhovoru.

  Strana 1 z 2

  

  Full Page Background Slider - Lite Version

  © 2018 Michaela Dolinová

  Free Joomla! template by L.THEME