Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/www/michaeladolinova.cz/www.michaeladolinova.cz/administrator/components/com_imageshow/classes/jsn_is_showcasetheme.php on line 294

  PŘÍBĚH COCO CHANEL

  Putovní představení, které námětově čerpá z reminiscencí na jednu z největších postav světového módního designu Gabrielle Bonheur COCO Chanel, je velmi úspěšnou divadelní inscenací.

   

  Má svou nespornou atraktivnost a lze očekávat, že cestu na něj si najde i stálé nebo potenciální zákaznické spektrum značky Chanel, která je v České republice symbolizována především klasickou vůní, nepodléhající módním trendům. Na jevišti se setkává mladá, začínající Coco s dámou Coco Chanel na vrcholu. Seznámíme se s jejími stěžejními láskami - muži z těch nejvyšších společenských a politických kruhů, ale i těmi, kteří ji zneužívali. Pronikneme do světa módy a odkryjeme tajemství "malých černých" i typicky chanelovských kostýmků.

  Chanel je v České republice vcelku silným pojmem, značkou, o které ovšem málokdo něco bližšího ví. A diváka právě takové tituly lákají.

  Napsal: Jiří Just

  Režie: Jiří Adamec

  Hrají

  Libuše Švormová

  Michaela Dolinová

  Jan Čenský

  Filip Sychra

  

  Full Page Background Slider - Lite Version

  © 2018 Michaela Dolinová

  Free Joomla! template by L.THEME